Blog

Puzzelmania-christmas-2021-blog

Szczęśliwego Nowego 2022 od Puzzelmania

Dziękujemy wszystkim naszym klientom , którzy zakupili u nas w 2021 R. zabawki jakie są promowane w naszym sklepie ! Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarowaliście ! Mamy nadzieję że, zajrzycie do nas w nowym roku i zakupicie, jakąś ciekawą zabawę edukacyjny czy może klocki drewniane , a może Puzzle które zawsze cieszą się dużą radością z układania:) Będziemy na pewno mieli dużo NOWOŚCI dla was ! Wchodzą nowe serie zabawek edukacyjnych od Toys for Life! Nowości o naszych pozostałych producentów ! Przyglądamy się nowym trendom i mamy nadzieję że czymś was zaskoczymy ! Zespół Puzzelmania
Więcej
Puzzelmania-jesien-BLOG

Jesień w Puzzelmania

Jesienią w Puzzelmania dużo się dzieje...
 • Zabawki edukacyjne od Toys for Life
  • wybrane propozycje w specjalnych cenach i promocjach !!
 • Katalog z zabawkami edukacyjnymi dedykowane dla przedszkoli
  • edycja II - oferta ważna do końca grudnia 2021
 • Mega Promocje
  • Wybrane promocje do Halloween !
 • Układanki, Klocki & Puzzle tylko wybrane propozycje od
  • Miktoys, Educo, Heutnik International & Dino
Oglądajcie nasze nowości, promocje ..naszego FB oraz Instagrama..jesienią duuuuużo się dzieje :)) Zespół Puzzelmania
Więcej
puzzelmania-oferta-dla-przedszola-wrzesien-blog-2021

Zabawa i edukacja w Puzzelmanii we wrześniu

To pierwsza edycja " Zabawy i edukacji " w którym m-c wrzesień jest poświęcony  * zabawką edukacyjnym * i specjalnym ofertą , promocją przygotowanym z myślą o : przedszkolach , szkołach , ośrodkom pracy w dziećmi !! W tym wydaniu mamy do zaprezentowania : Do zaoferowania mamy :
 • Specjalne Ceny zakupowe przygotowane do wysłania po kontakcie z naszym opiekunem
 • Wyjątkowe pakiety z ciekawymi promocjami
A dodatkowo możecie Państwo zaprosić nas do prezentacji  w swojej placówce - kilku zabawek , aby przekonać się o jakości wykonania i funkcjonalności zabawy !   Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym opiekunem @: edukacja@puzzelmania.pl T: +48 661 559 858  
Więcej
Puzzelmania-blog-portal-babygo-11
Puzzelmania-blog-portal-babygo-16
Puzzelmania-blog-portal-babygo-14
Puzzelmania-blog-portal-babygo-13
Puzzelmania-blog-portal-babygo-12
Puzzelmania-blog-portal-babygo-15

Puzzelmania w Portalu Rodzinnym BABYGO

Zapraszamy do przeczytania ciekawego BLOGU na Portalu BABYGO! Blog jest poświęcony zabawkom edukacyjnym TOYS for LIFE, których Puzzelmania jest oficjalnym dystrybutorem. 2 Blogi zawierają ciekawy opis i i informacje na temat zabawek edukacyjnych marki Toys for Life!!
 1. Pierwszy wpis na blogu poświęcony jest ciekawej zabawce "Ułóż koraliki" , która uczy kształtów i kolorów przez układanie koralików !
 2. Drugi wpis poświęcony jest zabawce  "Autobus matematyczny" , która uczy w ciekawy sposób  matematyki  w zakresie  do  10!
Dziękujemy za współpracę Portalowi BABYGO i zapraszamy do przeczytania i obejrzenia BLOGA :) Zespół Puzzelmania
Więcej
Puzzelmania-Miktoys-klocki dla dzieci-dystrybucja-w-Polsce-blog-12

Miktoys w Puzzelmania

Miktoys to zabawki tworzone z pasji i zamiłowania do tradycji. Rodzinna firma MIK została oficjalnie założona w 1991 roku przez pana inż. Milana Konecznego w Czechach. Przez kolejne lata przechodziła swoje przemiany i do teraz kontynuuję produkcję i sprzedaż pod nazwą MIKTOYS , ciekawych edukacyjnych oraz rozwijających umiejętności do grania zabawek z drewna. Technologie produkcyjne i materiały, z których wytwarzamy są produkty, sprostały najsurowsze wymagania ekologiczne. Do produkcji zabawek najczęściej wybierane jest czeskie drewno bukowe z certyfikatem FSC. Dzięki temu produkty są przyjazne dla środowiska w trakcie i po ich życiu. Poza tym zabawki MIKTOYS spełniają surowe normy bezpieczeństwa i higieny w rozumieniu europejskiej normy EN-71 dla dzieci powyżej 3 roku życia i uzyskały certyfikat państwowego laboratorium badawczego nr 246 w Czeskich Budziejowicach. Dzięki nawiązaniu współpracy w zeszłym roku(2020) zaczęliśmy wspierać rozwój firmy poprzez sprzedaż zabawek na rynku Polskim. PUZZELMANIA wspiera ciekawe i mądre rozwiązania do zabawy , które widać w filozofii marki Miktoys. Zapraszamy do obejrzenia niektórych pozycji z ciekawej oferty w naszym sklepie : KLOCKI w Puzzelmania Zespół Puzzelmania @puzzelmania.pl      
Więcej
puzzelmania-dzien dziecka-2021

Dzień dziecka w Puzzelmania

MEGA PROMOCJE NA DZIEŃ DZIECKA🧑‍🎁👧🎉TYLKO do 2️⃣8️⃣ maja!!!
Wprowadź KOD w SKLEPIE Internetowym🛒  https://www.puzzelmania.pl/sklep/  i skorzystaj z RABATU na PUZZLE > KLOCKI a może > UKŁADANKI ??
SPRAW przyjemność swojemu dziecku i wybierz NAJLEPSZY PREZENT🙂 😄😄
NIE CZEKAJ PRODUKTY NA STANIE !! dostawy szybko(do 2 dni) i taniej bo tylko za 5️⃣zł TRANSPORT!
Zabawki pod zamówienie --realizacja do 8 dni!!
Więcej
Puzzelmania-zabawki edukacyjne-dla przedszkoli i szkol-katalog-2021

Katalog zabawek edukacyjnych dla szkół i przedszkoli

Drodzy Państwo, Chcielibyśmy zachęcić was do zapoznania się z naszą ofertą zabawek edukacyjnych marki Toys for Life , Educo oraz Miktoys dedykowanych do szkół i przedszkoli oraz do edukacji domowej😊 Toys for Life oraz Educo to marki opracowane wspólnie wraz z zespołem pedagogów oferujących innowacyjne materiały wspierające zabawę i rozwój. Produkty Toys for Life można podzielić na 3 grupy tematyczne: matematykę, język i rozwój motoryczny. Wzór i kolor pudełka pokazują, czy produkty należą do kategorii Matematyka (pomarańczowy), Język (niebieski) czy Kreatywność i motoryka  (zielony). Do wszystkich produktów dodawany są instrukcje, którą pokazują, jak grać w grę, podają jasne cele uczenia się i zawierają dodatkowe sugestie dotyczące gry. Gama Toys for Life została opracowana w ścisłej współpracy z zespołem odpowiedzialnym za Educo, znaną  marką, która wspiera naukę opartą na zabawie poprzez innowacyjne materiały.  Produkty Educo inspirują rozwój i kreatywność dzieci w wieku 3-7 lat. Firma Heutink International która jest właścicielem i pomysłodawcą marek,  skupia się w swojej działalności na tworzeniu wysokiej jakości i bezpiecznych produktów edukacyjnych. Główne zasady produkcji w Heutink International to jakość, bezpieczeństwo i trwałość. Produkty spełniają wymagania różnych przepisów dotyczących bezpieczeństwa zabawek i są zgodne z Europejską dyrektywą w sprawie bezpieczeństwa zabawek 2009/48 / WE oraz EN71, ASTM i GB. Marka Miktoys natomiast to świat klocków edukacyjnych przygotowanych z pasją i w harmonii dbania o ekologię. Technologia produkcji i materiały, z których zostały wykonane produkty, sprostały najsurowszym wymaganiom ekologicznym. Ze względu na użyteczne właściwości najczęściej wybieramy czeskie drewno bukowe z certyfikatem FSC. Dzięki temu produkty Miktoys są przyjazne dla środowiska w trakcie ich życia edukacyjnego, jak i po jego zakończeniu. Oprócz tego zabawki spełniają surowe normy bezpieczeństwa i higieny w rozumieniu europejskiej normy EN-71 dla dzieci powyżej 3 lat. Firma RAVAKO Group i jej strona oraz sklep internetowy www.puzzelmania.pl  jest oficjalnym dystrybutorem marki Toys for Life, Educo oraz Miktoys. KATALOG w pdf.  
Więcej

Promocje zabawek edukacyjnych w marcu

To kolejny krok w promocji zabawek edukacyjnych w Puzzelmania.  Mamy dla Państwa kolejny m-c w którym skupiamy się na promocji linii zabawek edukacyjnych marki Toys for Life Zabawki zostały dość dobrze przyjęte na prezentacjach jakie wykonujemy w Social Media. To uświadamia nas jak bardzo ważna jest dla nas edukacja dziecka od najmłodszych lat. Dzięki naszej akcji, staramy się udostępnić jak najszerszy obraz naszych produktów, które sukcesywnie będą przybywać do naszej oferty.  Już niedługo będziemy prezentować celowane promocję do : przedszkoli i szkół , to kolejny krok w promocji marki Toys For Life. Już dzisiaj skorzystaj z dodatkowego rabatu w postaci - 20 zł *      *Kod kuponu ważnego tylko w marcu - CFU7U67A  *Dodatkowy rabat obowiązuje przy zakupie powyżej 150 zł za zakup produktów Toys for Life na naszej stronie! Zapraszamy do zakupów !
Więcej
Edukacja-Blog-Puzzelmania-2021

Zabawki edukacyjne w Puzzelmania

"Zabawki edukacyjne w Puzzelmania" to cykl prezentacji zabawek przeznaczonych dla dzieci w wieku 2-8 lat jakim zaczynamy działania sprzedażowe w naszym sklepie internetowym www.puzzelmania.pl w 2021 r. przez promocje w Social Media takich jak FB, Instagram, Google. Naszym celem jest prezentacja zabawek edukacyjnych jakie zostały szczególnie wybrane i dedykowane do sprzedaży w naszym sklepie. Odkąd zaczęliśmy współpracę w 2020r. z firmami zabawkarskimi  z Europy, zawsze naszym celem poszukiwań była JAKOŚĆ , kreatywność wykonania oraz estetyka produktu. Znaleźliśmy je dzięki determinacji jaką trzeba się wykazać , aby znaleźć produkty które mogą być czymś nowym ,ciekawym a przy tym dostępnym do wydatków przy  jakim my rodzice stajemy w okresie dojrzewania naszych pociech. Produkty jakie prezentujemy w naszym sklepie zostały wykonane w Holandii i w Czechach przez firmy które od lat zajmują się produkcją zabawek z pasją i doświadczeniem gwarantującym 100% jakości wykonania. Co gwarantuję nie tylko Jakość , ale i trwałość jaką się cechują nasze zabawki, a z tym najczęściej sprzedawcy w Polsce mają problem-  przez to że, większość zabawek na rynku w Polsce to te wykonane i produkowane w Chinach - gdzie liczy się głównie cena wykonania- niestety jest to problem globalnym z którym borykamy się na każdym kroku:( Kupują nasze zabawki jesteśmy przekonani że, wasze dziecko otrzyma edukację przez zabawę w której będzie  -  rozwijać wyobraźnie , naukę kreatywnego myślenia, naukę podstaw matematyki,  podstaw układania figur, kolorów i innych aspektów edukacji jakie wpływają na rozwój naszego dziecka od najmłodszych lat. A przy tym dadzą Jakość zabawy na cały okres w jakim dziecko będzie się nimi bawić:)! Zapraszamy was do odwiedzania naszego facebooka i instagramu oraz google i oczywiście naszej strony www, będziemy tam zamieszczać cyklicznie nasze propozycję w specjalnych cenach ! Zespół Puzzelmania - Edukacja przez zabawę !
Więcej
puzzelmania-podziekowania-2020

Koniec roku !

Tak to już czas , aby podsumować obecny mijający rok 2020 ! ..Tak to był nasz pierwszy rok działalności strony i sklepu Puzzelmania,!! Rok był ciężki pewnie dla każdego, a to głównie za sprawą pandemi Covid-19, która zmieniła nasz świat i przeniosła dużo więcej działań w internecie. Co dla nas okazało się dodatkowym bodźcem do działań!.. Stwierdziliśmy że, to będzie czas próby... mnożyło się wiele pytań,...Czy uda się nawiązać współpracę z ciekawymi producentami zabawek,... Czy znajdziemy odpowiednie skuteczne narzędzia do rozwijania naszego projektu?.. no i oczywiście czy nasze przedsięwzięcie spotka się z pozytywną reakcją .. -zakupami, ..-polubieniem naszej strony, -FB,- Instagram, -Google ....I możemy powiedzieć jedno jesteśmy "ZADOWOLENI - to wszystko się wydarzyło"...projekt trwa i trwać będzie!! Ponieważ mamy głowę pełną pomysłów i marzeń:).. Już niedługo z nowym rokiem spotykamy się i będziemy pracować nad dalszym rozwojem naszej strony i sklepu.. Obserwujcie nas na FB, Instagramie, WA Bussines , Goggle, i oczywiście na naszej stronie www.puzzelmania.pl i sklepie gdzie będziemy zamieszczać nasze nowe działania i rozwijać gamę naszych produktów:)   Do zobaczenia już wkrótce! Zespół Puzzelmania    
Więcej