O nas

O Nas

Projekt pod nazwą Puzzelmania to połączenie pasji do puzzli, układanek, klocków jakie zabraliśmy we wspomnieniach z dzieciństwa! Od zwykłych placów zabaw, domowych układanek poprzez wspólną zabawą z rodziną.

Nasze wspólne zainteresowania jakie posiadamy w Zespole pozwoliło nam w 2019 r. rozpocząć współpracę z firmami zabawkarskimi i do teraz rozwijamy ją z powodzeniem.

Dzięki  doświadczeniu i pracy nad rynkiem jakie zdobyliśmy, nasz profil firmy ukierunkował się na produkty które  Uczą przez Zabawę😊

Zabawki  jakie promujemy w naszej ofercie to uznane marki na rynkach Europejskich , są w śród nich : Educo, Toys for Life, Miktoys, Dino ! 

Cechuje je wysoka jakość i precyzja wykonania o czym świadczą liczne  Certyfikaty jakie powinny posiadać zabawki , aby były bezpieczne dla naszych dzieci !  W tym < dyrektywę zabawki bezpiecznej 2009/48 / WE ,  EN71, ASTM, GB i, CE>.

Zabawa i Nauka to zawsze ciekawa forma rozwoju naszych dzieci !  Świat zabawy jaki prezentujemy w naszych układankach, klockach czy puzzlach to dobrze dobrana kompozycja do rozwoju motorycznego , matematycznego czy kreatywnego naszych dzieci !

Nie zapomnieliśmy również o nas o tych większych dzieciach😊  Znajdź i Sprawdź sprawdzone gry i ciekawe puzzle !

Układaj  i baw się razem z nami !     

Zespół Puzzelmania

Kontakt z nami

biuro czynne : poniedziałek-piątek od 8-16

Kontakt do biura : biuro@puzzelmania.pl

Tel. +48 665600239 ; +48 661559858

 

Kontakt dla przedszkoli : edukacja@puzzelmania.pl

Tel.+48 661559858

 

Contact with companies from the EU : office@puzzelmania.pl

 

 

Właściciel marki Puzzelmania

RAVAKO Group

ul. Kłoczkowskiego 5/12 

80-180 Gdańsk   

NIP: PL5841556448

📧 biuro@ravakogroup.pl